Achizitie servicii de coordonator in materie de SSM la lucrari de executie
Autoritate contractantă: TRIBUNALUL VASLUI
„Achizitie servicii de coordonator in materie de SSM la lucrari de executie” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Vaslui, județul Vaslui, de către TRIBUNALUL VASLUI. Bugetul estimat este Max: RON 96,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Tribunalul Vaslui cu sediul in Municipiul Vaslui, solicita oferta de pret in vederea achizitionarii de servicii de coordonator in materie de SSM la lucrari de executie. Procedura de achizitie aplicata este "Achizitia directa prin intermediul SICAP", in baza prevederilor art 7 alin(5) si alin (7) din Legea 98/2016
Condiții referitoare la contract
Conditii de plata: plata serviciilor se va face prin ordin de plata la 30 zile de la data încărcării facturii în sistemul RO E-factură. Adresa locatiei unde se vor executa lucrarile pentru care trebuie prestate serviciile solicitate este Judecatoria Husi, str. Al. Giugaru, nr.1 Husi, Judetul Vaslui.
Condiții de participare
Oferta semnată si stampilata se va transmite la adresa de email: claudiu.colpos@just.ro si se va publica si in catalogul din SICAP de catre ofertantul declarat castigator. Oferta este compusa din ofertă financiară si tehnică.
Criterii de atribuire
Criteriile utilizate pentru atribuirea achizitiei sunt - pretul cel mai scazut , cu conditia respectarii criteriilor tehnice.
Informații suplimentare
Persoane de contact: Ghinea Robert tel 0744436362 email: robert.ghinea@just.ro sau Colpos Claudiu Sorinel tel 0235311032 / 0751371247 , email: claudiu.colpos@just.ro
Caietul de sarcini este disponibil si la adresa: http://portal.just.ro/89/SitePages/achizitii.aspx?id_inst=89
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 96,000.00
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (11 zile rămase)
- Locație
- Vaslui, Vaslui
- CPV
- 79417000-0 - Servicii de consultanță în domeniul securității
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546131
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în Vaslui
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.