Achiziție servicii de sterilizare a câinilor cu stăpân
Autoritate contractantă: JUDETUL VASLUI
„Achiziție servicii de sterilizare a câinilor cu stăpân” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru județul Vaslui, de către JUDETUL VASLUI. Bugetul estimat este Max: RON 149,880.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 18 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Județul Vaslui, prin Consiliului Județean Vaslui intenționează să achiziționeze servicii de sterilizare a câinilor cu stăpân. Această activitate va include servicii medical veterinare pentru identificarea prin microcip, înregistrarea în RECS și sterilizarea câinilor de rasă comună, cu stăpân, de pe raza U.A.T Județul Vaslui.
Serviciile urmează sa fie efectuate în cadrul cabinetelor veterinare/clinicilor veterinare mobile, înregistrate din punct de vedere sanitar-veterinar de către Colegiul Medicilor Veterinari.
Serviciile achiziționate se vor derula de la semnarea contractului până cel târziu la data de 31.08.2027, prin încheierea unui contract de achiziție publică de prestări servicii.
Condiții referitoare la contract
Conform clauzelor contractuale disponibile pe site ul wwww.cjvs.eu
Condiții de participare
Conform invitației de participare nr. 36354/01.09.2026 și a Documentației de atribuire atașată invitației de participare (caiet de sarcini, clauze contractuale, formulare), publicate pe site-ul www.cjvs.eu, în data de 04.09.2026.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Toate informațiile pot fi găsite pe site-ul www.cjvs.eu la invitația de participare nr. 36354/01.09.2026 și documentația de atribuire atașată acesteia.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 149,880.00
- Termen limită
- 18 septembrie 2026 (14 zile rămase)
- Locație
- Vaslui
- CPV
- 85200000-1 - Servicii veterinare
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1543645
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.