Achizitie servicii hoteliere ALBA IULIA 31.07.2026-02.08.2026 - sectia sah
Autoritate contractantă: CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI
„Achizitie servicii hoteliere ALBA IULIA 31.07.2026-02.08.2026 - sectia sah” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Galați, județul Galați, de către CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI. Bugetul estimat este Max: RON 5,400.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Această licitație s-a încheiat
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,400.00
- Termen limită
- Expirată
- Locație
- Galați, Galați
- CPV
- 55100000-1 - Servicii hoteliere
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 20 iulie 2026
- Număr anunț
- ADV1540130
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 20 iulie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.