Achizitie servicii ITP
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI
„Achizitie servicii ITP” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Vaslui, județul Vaslui, de către INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI. Bugetul estimat este Max: RON 3,325.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Prestari servicii de inspectie tehnica pentru autoturisme,conform caietului de sarcini atasat prezentului anunt.
Condiții referitoare la contract
Serviciile se vor executa in atelierul service al prestatorului.Serviciile vor corespunde cerintelor caietului de sarcini.
Condiții de participare
Societatea trebuie sa aiba ca obiect de activitate executarea serviciilor solicitate si va fi omologat de catre Registrul Auto Român sau de catre organisme recunoscute in oricare dintre statele membre ale U.E. Ofertantii interesati vor transmite oferta la adresa de e-mail: logistica_vs@yahoo.com, pana la data mentionata, ora 8.00
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/total servicii,in lei fara TVA
Informații suplimentare
Plata se va efectua cu ordin de plata prin Trezorerie, in termen de la 30 de zile de la receptionarea produselor.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,325.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Vaslui, Vaslui
- CPV
- 50112200-5 - Servicii de întreținere a automobilelor
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546487
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Vaslui
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.