Achizitie servicii masa Budeasa, 31.07-07.08.2026, Kaiac
Autoritate contractantă: CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "DUNAREA"
„Achizitie servicii masa Budeasa, 31.07-07.08.2026, Kaiac” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Galați, județul Galați, de către CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "DUNAREA". Bugetul estimat este Max: RON 7,700.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Această licitație s-a încheiat
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 7,700.00
- Termen limită
- Expirată
- Locație
- Galați, Galați
- CPV
- 55300000-3 - Servicii de restaurant și de servire a mâncării
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 21 iulie 2026
- Număr anunț
- ADV1540376
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 21 iulie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.