BizzLink
Se încarcă...

Achizitie servicii medicale prestate de asistent medical / asistent medical principal generalist

Autoritate contractantă: CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU PLOIESTI

„Achizitie servicii medicale prestate de asistent medical / asistent medical principal generalist” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Ploiești, județul Prahova, de către CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU PLOIESTI. Bugetul estimat este Max: RON 48,984.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achiziție servicii medicale, pe loturi, prestate de asistent medical principal /asistent medical generalist, la CMJ Covasna, pentru perioada 15.09-31.12.2026, cu posibilitatea prelungirii prin act aditional pana la data de 30.04.2027, dupa cum urmeaza: Cabinetul medical de unitate IPJ Covasna situate in sediul CMJ Covasna, inclusiv asistenta med. in C entrul de Retinere si Arestare Preventiva - 1 asistent medical principal /asistent medical generalist.

Condiții referitoare la contract

Persoanele interesate vor descarca din SEAP, caietul de sarcini si formularele si vor elabora si transmite oferta in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini nr. 1.460.216/27.08.2026. Persoanele la care nu corespunde numele din documentele de studii cu numele din C.I. vor transmite si certificatul de casatorie.

Condiții de participare

Oferta financiara va fi intocmita tinand cont de nota de subsol a tabelului de la punctul 6 al caietului de sarcini. Oferta se va transmite pe adresa de e-mail achizitii.cmdta.ph@mai.gov.ro , pana la data de 04.09.2026 ora 09:00, conform cerințelor din Caietul de sarcini. Ofertele depuse dupa termenul limita sau transmise pe alta adresa de email decat cea specificata in anunt nu vor fi luate in considerare

Criterii de atribuire

Cel mai bun raport calitate-pret

Informații suplimentare

Pentru Informații suplimentare, ne puteți contacta la adresa de e-mail achizitii.cmdta.ph@mai.gov.ro .

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 48,984.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Ploiești, Prahova
CPV
85141200-1 - Servicii prestate de personalul de asistență medicală
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546041
Tip procedură
Anexa 2
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Sănătate & Wellness în Ploiești

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.