BizzLink
Se încarcă...

Achizitie servicii medicale- vize sectia rugby seniori

Autoritate contractantă: CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI

„Achizitie servicii medicale- vize sectia rugby seniori” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Galați, județul Galați, de către CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI. Bugetul estimat este Max: RON 1,950.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

AVIZUL MEDICO-SPORTIV CERTIFICA STAREA DE SANATATE SI ESTE OBLIGATORIU PENTRU TOTI SPORTIVII DE LA SECTIA DE RUGBY CARE PARTICIPA LA ANTRENAMENTE SI COMPETITII, CONFORM REGULAMENTELOR FEDERATIEI ROMANE DE RUGBY. SERVICIILE SOLICITATE SUNT PENTRU UN NUMAR DE 15 SPORTIVI.

Condiții referitoare la contract

plata se va face cu op in cont de trezorerie in maxim 60 de zile

Condiții de participare

centrul medical se va afla pe raza municipiului galati

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Oferta se va transmite la sediul institutiei din str george cosbuc nr.253 galati sau la adresa de email: office@csmgalati.ro, pana la data limita de depunere a ofertelor.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,950.00
Termen limită
02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Galați, Galați
CPV
85121200-5 - Servicii prestate de medici specialiști
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546066
Tip procedură
Anexa 2
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Sănătate & Wellness în Galați

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.