Achizitie serviciu pentru rebobinat electromotor ventilator hota
Autoritate contractantă: Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA
„Achizitie serviciu pentru rebobinat electromotor ventilator hota” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Mangalia, județul Constanța, de către Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA. Bugetul estimat este Max: RON 1,350.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitie serviciu pentru rebobinat electromotor ventilator hota, conform specificatiilor tehnice atasate.
Condiții referitoare la contract
Plata se face cu OP prin Trezorerie, in maxim 60 de zile de la emiterea facturii si receptia serviciilor. Publicarea in platforma SEAP se face urma analizarii ofertelor primite de autoritatea contractanta, prin comunicarea scrisa.
Condiții de participare
Ofertele vor fi insotite de documentele relevante prin care sa se demonstreze conformitatea ser cu specificatii tehnice/fisa tehnica de produs, instructiuni folosire, etc.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Prestarea serviciilor se va face la pentru utilaje din cadrul UM 02441,la Cap Aurora, Hotel Coral.
Persoana de contact:Iftodie Ionel-tel.0746.673.169
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,350.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Mangalia, Constanța
- CPV
- 50532100-4 - Servicii de reparare și de întreținere a motoarelor electrice
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546082
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.