BizzLink
Se încarcă...

Achizitie set pistol incalzire prin inductie - 2 complete(bucati)

Autoritate contractantă: U.M. 01335 Bucuresti

„Achizitie set pistol incalzire prin inductie - 2 complete(bucati)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către U.M. 01335 Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 6,611.57. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 22 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform document atasat.

Condiții referitoare la contract

Plata produselor se va face in termen de 30 de zile de la receptia produselor la sediul beneficiarului, cu ordin de plata in contul de trezorerie al furnizorului

Condiții de participare

Conform document atasat.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Produsele vor fi livrate la UM 01335 Bucuresti cu sediul in Bd. Ghencea nr. 35-37 sector 6, de luni pana vineri in intervalul orar 07.30 - 15.00. Termenul de livrare maxim 20 zile de la comanda in SEAP. Livrare cu verificarea coletelor. Furnizorul va transmite achizitorului documentele care insotesc produsele, conform document atasat. Valabilitatea ofertei 30 zile

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 6,611.57
Termen limită
22 septembrie 2026 (21 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
44512000-2 - Diverse scule de mână
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546210
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

Renovări & Construcții în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.