BizzLink
Se încarcă...

Achizitie set pivoti stanga/dreapta autogreder Mista RD 165C conform referat nr 31422/26.08.2026

Autoritate contractantă: ECO URBIS CRAIOVA SRL

„Achizitie set pivoti stanga/dreapta autogreder Mista RD 165C conform referat nr 31422/26.08.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Craiova, județul Dolj, de către ECO URBIS CRAIOVA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 800.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 01 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Set pivoti cu bucsi diametru 36 mm stanga/dreapta punte fata autogreder Mista RD 165C - 2 seturi ( atasat atestat tehnic autogreder ).

Condiții referitoare la contract

Plata se realizeaza prin Ordin de plata in termen de 30 de zile de la data emiterii facturii. Pretul afisat este unul informativ.

Condiții de participare

Oferta tehnica si oferta financiara, specificarea termenului cert de livrare al produselor la sediul Achizitorului. Livrarea este asigurata cu titlu gratuit.

Criterii de atribuire

In stabilirea ofertei castigatoare, se va lua in considerare atat pretul cat si termenul cert de livrare care nu poate fi mai mare de 7 zile lucratoare de la comanda ferma.

Informații suplimentare

Contact prin e-mail achizitii@ecourbiscraiova.ro sau telefon 0753093883, Cosmin Pirvulescu.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 800.00
Termen limită
01 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Craiova, Dolj
CPV
34320000-6 - Piese de schimb mecanice, altele decât motoare și piese de motoare
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1545996
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Transport & Mutări în Craiova

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.