Achizitie sistem all in One
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02547 BUCURESTI
„Achizitie sistem all in One” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02547 BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 10,330.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitie sistem All in one - 5 buc, conform specificatiilor tehnice anexate.
Condiții referitoare la contract
Acestea se vor livra gratis la sediul autoritatii contractante: Strada Godeanu Constantin, slt., Nr. 121-129, Sector 1, București.. Plata prin OP la 30 de zile de la emiterea facturii prin RO-FACTURA si inscrierea codului CPV pe aceasta.
Condiții de participare
Ofertele vor fi transmise pe adresa de mail: um02547.achiz@mapn.ro sau se pot depune la sediul unitatii noastre in atentia secției achiziții publice.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
-
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 10,330.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 30213300-8 - Computer de birou
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546203
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.