Achizitie sistem rapid pentru analiza microbiologica a apei
Autoritate contractantă: DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI CLUJ
„Achizitie sistem rapid pentru analiza microbiologica a apei” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru județul Cluj, de către DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI CLUJ. Bugetul estimat este Max: RON 66,115.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Echipament : sistem rapid pentru analiza microbiologica a apei
Condiții referitoare la contract
Conform cerintelor din caietul de sarcini.Plata cu OP la 30 zile de la livrare si punere in functiune.
Condiții de participare
Caracteristicile din caietul de sarcini sunt obligatorii si trebuie indeplinite cel putin la nivelul minim specificat.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Alte detalii pot fi solicitate la compartimentul achizitii,la adresa de mail: achizitii@dspcluj.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 66,115.00
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Cluj
- CPV
- 38000000-5 - Echipamente de laborator, optice și de precizie (cu excepția ochelarilor)
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546700
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.