BizzLink
Se încarcă...

Achizitie spatiu depozitare sdv

Autoritate contractantă: DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA

„Achizitie spatiu depozitare sdv” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 5, județul București, de către DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA. Bugetul estimat este Max: RON 3,305.75. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

A se vedea documentul atașat.

Condiții referitoare la contract

A se vedea cerințele din fișierul atașat. Se va transmite comandă fermă din partea achizitorului.

Condiții de participare

Oferta va fi formulată conform cerințelor din prezentul anunț și fișierul atașat. Oferta trebuie să permită verificare îndeplinirii, pas cu pas, a tuturor cerințelor. Oferta va conține documente din care să rezulte îndeplinirea tuturor cerințelor solicitate, după caz.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut.

Informații suplimentare

Oferta va fi transmisă autorității contractante pe adresa de e-mail: ionut.enciu@mai.gov.ro. Pentru informatii tehnice vă rugăm să vă adresați – DIRECȚIA ASIGURARE LOGISTICĂ INTEGRATĂ, persoană de contact RUSU Andrei la numărul de telefon 0740.301.329.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 3,305.75
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Sector 5, București
CPV
39141300-5 - Dulapuri compartimentate
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546370
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.