BizzLink
Se încarcă...

Achizitie teava canalizare exterioara

Autoritate contractantă: ECO URBIS CRAIOVA SRL

„Achizitie teava canalizare exterioara” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Craiova, județul Dolj, de către ECO URBIS CRAIOVA SRL. Bugetul estimat este Max: RON 13,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Teava PVC pentru scurgere canalizare exterioara, cu inel, multistrat, 500 x 12.3 mm, 6 m, portocaliu - 10 buc.

Condiții referitoare la contract

Plata se realizeaza prin Ordin de plata in termen de 30 de zile de la data emiterii facturii. Pretul afisat este unul informativ.

Condiții de participare

Oferta tehnica si oferta financiara, specificarea termenului cert de livrare al produsului la sediul Achizitorului. Livrarea este asigurata cu titlu gratuit.

Criterii de atribuire

In stabilirea ofertei castigatoare, se va lua in considerare atat pretul cat si termenul cert de livrare de la comanda ferma care nu poate fi mai mare de 48 ore

Informații suplimentare

Contact prin e-mail achizitii@ecourbiscraiova.ro sau telefon 0753093883, Cosmin Pirvulescu.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 13,000.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Craiova, Dolj
CPV
44163100-1 - Țevi
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546409
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Craiova

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.