BizzLink
Se încarcă...

Achizitie ulei motor 0W-20

Autoritate contractantă: DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA

„Achizitie ulei motor 0W-20” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Sector 5, județul București, de către DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA. Bugetul estimat este Max: RON 723.14. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitie ulei OE Long Life IV FE SAE 0W-20, 508/509 bidon 1 litru. A se vedea cerintele din documentul atasat. Se va transmite o comanda ferma din partea achizitorului.

Condiții referitoare la contract

A se vedea cerintele din documentul atasat. Se va transmite o comanda ferma din partea achizitorului.

Condiții de participare

A se vedea cerintele din documentul atasat. Se va transmite o comanda ferma din partea achizitorului.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Oferta va fi transmisa autoritatii contractante pe adresa de e-mail: nicolae.fojica@mai.gov.ro. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati – M.A.I. - Directia Generala Logistica - Direcția Asigurare Logistică Integrată, telefon 021.303.70.80, interior 18479, persoana de contact Fojică Nicolae.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 723.14
Termen limită
03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Sector 5, București
CPV
24957000-7 - Aditivi chimici
Categorie
Altele
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546404
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.