Achizitie unitate incărcare și descărcare stingătoare cu pulbere
Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV
„Achizitie unitate incărcare și descărcare stingătoare cu pulbere” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Bucov, județul Prahova, de către UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV. Bugetul estimat este Max: RON 61,900.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achiziție unitate încărcare și golire stingătoare pulbere
Condiții referitoare la contract
Perioada de livrare va fi maxim 90 zile de la semnarea contractului, în intervalul orar 08:00-15:00. Produsele vor fi livrate gratuit la sediul unității militare U.M. 01394 Bucov, Str. Mihai Viteazul , nr. 182, loc. Bucov, județul Prahova persoana de contact ing. Carmiel Comănescu. Dacă produsul nu corespunde cerințelor solicitate in caietul de sarcini, acesta va fi returnat furnizorului pe cheltuiala acestuia. Oferta de preţ in cadrul căreia nu sunt respectate toate cerintele caietului de sarcini va fi considerată ofertă neconformă. Oferta de preț va fi însoțită obligatoriu de formularul de conformitate tehnică prezentat în caietul de sarcini (Anexa1) .Plata facturii se va face prin O.P. in termen de 30 de zile de la recepţia si punerea in functiune a echipamentului. Produsul trebuie sa fie insotit de certificat de garanție si declarație de conformitate.
Condiții de participare
Persoana juridică, operator înscris în SICAP, cont deschis la trezorerie. Prezentarea unor produse neconforme cu specificațiile din caietul de sarcini atrage după sine refuzul recepției. . Valabilitatea ofertei va fi de cel putin 30 de zile.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/echipament
Informații suplimentare
Prezenta nu constituie un angajament de cumpărare din partea noastră. Livrarea se va efectua în baza unei comenzi ferme trimise ulterior declarării ofertantului câştigător. Ofertele vor fi transmise pe adresa de email a unitatii ( um01394@yahoo.com) pana la data de 10.09.2026 ora 12.00. Orice oferta depusa dupa aceasta data si ora nu va mai fi luata in considerare. Persoana de contact: ing Carmiel Comănescu, telefon de contact: 0722.826.123
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 61,900.00
- Termen limită
- 10 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Bucov, Prahova
- CPV
- 35111000-5 - Echipament de stingere a incendiilor
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546632
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.