BizzLink
Se încarcă...

Achizitii monitoare la DEER SA

Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.

„Achizitii monitoare la DEER SA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 268,800.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitii 240 buc monitoare 27" conform fisei tehnice atasate

Condiții referitoare la contract

Termen de livrare: maximum 30 de zile de la data semnarii contractului.Termen de plata conform contract,draftul de contract se poate solicita pe adresa de e-mail simona.gazda@distributie-energie.ro.

Condiții de participare

Operatorii economici interesati vor trimite, cel tarziu pana pe data de 03.09.2026, ora 23:59, pe adresa de e-mail simona.gazda@distributie-energie.ro ofertele lor, care vor cuprinde atat ofertele tehnice, cat si pe cele financiare. Prin oferta tehnica se intelege totalitatea documentelor solicitate prin Fisa tehnica a produsului (atasata), respectiv prin care se face dovada indepliniri cerintelor solicitate prin ea! Oferta financiara se va intocmi in lei, folosind maximum 2 (doua) zecimale, tinandu-se cont de faptul ca costurile livrarii produselor la locatiile Entitatii contractante ii revin in totalitate furnizorului!

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut (se aplica ofertelor admisibile in urma analizei ofertelor tehnice si financiare).

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 268,800.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Cluj-Napoca, Cluj
CPV
30231000-7 - Ecrane și console de computere
Categorie
IT & Software
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546200
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

IT & Software în Cluj-Napoca

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.