Achizitionare abonament cu valabilitate 12 luni la aplicatia de teleconferinta CISCO Webex Meetings
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE
„Achizitionare abonament cu valabilitate 12 luni la aplicatia de teleconferinta CISCO Webex Meetings” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 1, județul București, de către ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE. Bugetul estimat este Max: RON 2,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
-
Condiții referitoare la contract
-
Condiții de participare
-
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Ofertele se transmit pe e-mail: madalina.sandu@rowater.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,000.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 72400000-4 - Servicii de internet
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1545978
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.