Achizitionare consumabile pentru masina de spalat cu bidistilator
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE
„Achizitionare consumabile pentru masina de spalat cu bidistilator” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE. Bugetul estimat este Max: RON 3,840.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform Caiet de Sarcini.
Condiții referitoare la contract
Conform Caiet de Sarcini.
Condiții de participare
Conform Caiet de Sarcini.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Ofertele se transmit pe e-mail: madalina.sandu@rowater.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,840.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 42996500-9 - Filtre pentru ape reziduale
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1545977
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.