Achiziționare servicii de monitorizare media pentru 3 luni, incepand cu luna Octombrie 2026
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE
„Achiziționare servicii de monitorizare media pentru 3 luni, incepand cu luna Octombrie 2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Cultură & Sport, pentru Sector 1, județul București, de către ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE. Bugetul estimat este Max: RON 9,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform Caiet de Sarcini.
Condiții referitoare la contract
Conform Caiet de Sarcini.
Condiții de participare
Conform Caiet de Sarcini.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Ofertele se transmit pe e-mail: madalina.sandu@rowater.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 9,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 92400000-5 - Servicii de agenții de presă
- Categorie
- Cultură & Sport
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546251
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.