ACHIZITIONAREA DE CARTUSE PENTRU IMPRIMANTA
Autoritate contractantă: Spitalul Municipal Dej
„ACHIZITIONAREA DE CARTUSE PENTRU IMPRIMANTA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Dej, județul Cluj, de către Spitalul Municipal Dej. Bugetul estimat este Max: RON 10,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitia de cartuse pentru imprimanta ,conform caietului de sarcini atasat
Condiții referitoare la contract
Se vor oferta toate produsele mentionate in caietul de sarcini.Ofertantii vor enumera toate produsele in sectiunea descriere si va fi trecut pretul unitar in lei fara tva pentru fiecare produs ,valoarea ofertei va contine valoarea rezultata prin insumarea valorii pentru fiecare produs enumerat .In pret este inclus si transportul pana la sediul autoritatii contractante .Plata se efectueaza cu op la 30 zile de la data receptiei facturii
Condiții de participare
Ofertele financiare se vor depune in catalogul electronic SICAP pana la data de 09.09.2026 sub denumirea de:Cartuse Spital Dej septembrie 2026
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Achizitia se va realiza din catalogul electronic SICAP de la operatorul economic care prezinta pretul cel mai scazut
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 10,000.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Dej, Cluj
- CPV
- 30125100-2 - Cartușe de toner
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546520
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.