Achizitionarea de servicii de verificare metrologica pentru manometre
Autoritate contractantă: Spitalul Municipal Dej
„Achizitionarea de servicii de verificare metrologica pentru manometre” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Dej, județul Cluj, de către Spitalul Municipal Dej. Bugetul estimat este Max: RON 6,720.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de verificare metrologica pentru 84 bucati de manometre conform atasamentului
Condiții referitoare la contract
Pentru serviciile de verificare metrologica mentionate in pretul ofertat vor intra si costurile emiterii buletinului de verificare si deplasarii ,in situatia in care aparatele supuse verificarii nu corespund din punct de vedere metrologic se va transmite catre autoritatea contractanta o instiintare fara a se emite buletin de verificare
Condiții de participare
Verificarea metrologica a acestor aparate de masurare se va executa la sediul autoritatii contractante .Se oferteaza pentru toate tipurile de manometre mentionate in atasament .Ofertantii vor enumera toate aparatele in sectiunea descriere si va fi trecut pretul unitar in lei fara tva pentru fiecare aparat ,,valoarea ofertei va contine valoarea rezultata prin insumarea valorii pentru fiecare aparat .Ofertele financiare se vor depune in catalogul electronic SICAP pana la data de 07.09.2026 sub denumirea de Verificare manometre Spital Dej 2026
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Achizitia se va realiza din catalogul electronic SICAP de la operatorul care prezinta pretul cel mai scazut
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,720.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Dej, Cluj
- CPV
- 50410000-2 - Servicii de reparare și de întreținere a aparatelor de măsurare, de testare și de control
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546293
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.