Achiziționarea unui aspirator
Autoritate contractantă: Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I.
„Achiziționarea unui aspirator” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I.. Bugetul estimat este Max: RON 826.45. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform bazei de calcul atașate.
Condiții referitoare la contract
Plata se va efectua cu OP, în contul de trezorerie al OE, în termen de 30 de zile de la recepție și primirea facturii; Oferta va fi valabilă minim 30 de zile începând cu data limită de depunere a ofertelor; Termen de livrare până pe data de 14.07.2026 de la transmiterea comenzii ferme.
Condiții de participare
Ofertele vor fi transmise prin email, la adresa achizitie.ia@mai.gov.ro.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
Pot fi obținute la adresa achizitie.ia@mai.gov.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 826.45
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 42999100-6 - Aspiratoare, altele decât cele de uz casnic
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546385
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.