Achizitir materiale instalatii sanitare
Autoritate contractantă: U.M.01119 BRASOV
„Achizitir materiale instalatii sanitare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Brașov, județul Brașov, de către U.M.01119 BRASOV. Bugetul estimat este Max: RON 1,600.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Unitatea Militara 01119 Brasov ca si unitate contractanta efectueaza o testare de piata pentru achizitionarea unor materiale conform tabelului atasat.
Condiții referitoare la contract
Perioada de livrare va fi de MAXIM 5 zile de la lansarea şi acceptarea comenzii, în intervalul orar 08.00-15.00. Produsele vor fi livrate gratuit la sediul Unitatilor Militare conform anexei. Dacă produsele nu corespund cerinţelor solicitate, acestea vor fi returnate furnizorului pe cheltuiala acestuia. Plata facturii se va face prin O.P.in termen de maxim 60 de zile de la recepţia tuturor produselor. Produsele sa fie insotite de certificat de garantie si conformitate. Cantitatile comandate pot suferi modificari in functie de bugetul alocat si ofertele de pret primite.
Condiții de participare
Persoana juridica, operator inscris in SEAP, cont deschis la trezorerie. Prezentarea unor produse neconforme cu specificatiile din DESCRIERE, atrage dupa sine refuzul receptiei. OFERTA va contine datele de identificare ale firmei INCLUSIV contul de trezorerie. De asemenea, aceasta se va transmite in format pdf, certificata prin semnatura si stampila sau semnatura digitala.
Criterii de atribuire
pretul cel mai mic/ lot ( UM in parte)
Informații suplimentare
Prezenta nu constituie un angajament de cumpărare din partea noastră. Livrarea se va efectua în baza unei comenzi ferme trimise ulterior declarării ofertantului câştigător. Ofertele semnate si stampilate vor fi transmise pe adresa de e-mail a unitatii: achizitii.01119@forter.ro, cu specificatia: titlul emailului va fi de forma „OFERTA LA ANUNTUL CU NUMARUL .....”, pe oferta se va inscrie obligatoriu numarul anuntului publicat din SEAP, o persoana de contact cu un numar de telefon. Ofertele care nu contin elementele solicitate nu vor fi luate in considerare. Orice oferta depusa dupa data si ora limita de depunere a ofertelor nu va mai fi luata in considerare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,600.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Brașov, Brașov
- CPV
- 44115210-4 - Materiale pentru instalații de apă și canalizare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546463
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Brașov
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.