Acoperișuri
„Acoperișuri ” este o cerere de oferte publicată pe BizzLink în categoria Altele, pentru județul Iași. Bugetul estimat este RON 500.00 - RON 2,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Companiile și profesioniștii verificați pot depune oferte gratuit pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- RON 500.00 - RON 2,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Iași
- Oferte primite
- 0
- Categorie
- Altele
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.