BizzLink
Se încarcă...

Adaptare la teren SRM Bârlad, județul Vaslui – Rest de executat instalații electrice, PT TG_INV_10138

Autoritate contractantă: Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA

„Adaptare la teren SRM Bârlad, județul Vaslui – Rest de executat instalații electrice, PT TG_INV_10138” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Mediaș, județul Sibiu, de către Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA. Bugetul estimat este Max: RON 640,740.73. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Adaptare la teren SRM Bârlad, județul Vaslui – Rest de executat instalații electrice, PT TG_INV_10138, conform documentatiei tehnice.

Condiții referitoare la contract

Conform modelului de contract atasat la documentatia tehnica; Valabilitatea ofertei minim 60 zile. Eventualele solicitari de clarificari, se vor transmite pana cel tarziu 07.09.2026 ora 12.00.

Condiții de participare

Autorizatii si licente in conformitate cu Anexa 1 din documentatia tehnica; Operatorii economici ce depun oferta trebuie să facă dovada experienței similare, dovedită prin prezentarea cel puțin a unei lucrări similare cu obiectul achiziției, prin raportare la lucrările executate în ultimii 5 ani, având valoarea cumulată de minimum 640.740,73 lei (valoarea estimată a achiziției, fără TVA), la nivelul unui contract sau maxim 5 contracte, având ca obiect execuția de lucrări de instalatii electrice. Se accepta si lucrari executate partial, cu conditia ca specificul contractului/activitatilor ce reprezinta experienta similara sa permita elaborarea unui livrabil care sa poate fi utilizat de beneficiar ca rezultat independent, SAU lucrari receptionate la sfarsitul executiei. Sfarsitul executiei nu presupune expirarea perioadei de garantie. Ofertantul câștigător va încheia o asigurare care să cuprindă toate riscurile care ar putea să apară cu privire la lucrările executate, utilaje, echipamente, material, personal propriu a cărei valoare să fie cel puțin egală cu valoarea contractului. Asigurarea este obligatorie și se va prezenta înaintea sau la data semnării contractului de execuție. Suplimentar se solicită tuturor ofertanților: transmiterea fisierelor exportate în Excel". Propunerea tehnica va include si formularele F1, F2 si F3 FĂRĂ VALORI. ORGANIZAREA DE SANTIER SE VA COTA OBLIGATORIU in Propunerea Financiara.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Informatii suplimentare se pot obtine de la Biroul Achizitii, e-mail nicolae.dumitru@transgaz.ro . Oferta tehnica si financiara poate fi transmisa prin e-mail sau posta. Oferta transmisa prin e-mail nu va depasi 8Mb. In cazul transmiterii ofertei prin e-mail, se va solicita confirmare de primire.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 640,740.73
Termen limită
09 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
Mediaș, Sibiu
CPV
45310000-3 - Lucrări de instalații electrice
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546202
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.