BizzLink
Se încarcă...

Amestec bitum- SGA Botosani

Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD

„Amestec bitum- SGA Botosani” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Iași, județul Iași, de către ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD. Bugetul estimat este Max: RON 3,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Amestec de bitum si material de umplere pentru hidroizolatii la cald, 25 kg galeata - 30 galeti

Condiții referitoare la contract

Plata se va face din cont de Trezorerie la 30 de zile de la emiterea facturii fiscale

Condiții de participare

Oferta semnata si stampilata se va transmite pe email: claudi.iovu@sgabt.dap.rowater.ro sau fax 023158065

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Informatiile se obtin de la sediul SGA Botosani, str. Nicolae Iorga nr 37 tel 0231584064

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 3,000.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Iași, Iași
CPV
44113300-8 - Materiale bitumate
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546587
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Iași

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.