„Anulare ADV1541911 din 30.07.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Bacău, județul Bacău, de către SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA "MARIA MONTESSORI" BACAU. Bugetul estimat este Max: RON 15,137.69. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 01 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Anulare ADV1541911 din 30.07.2026 , in baza art. 211 lit. b), coroborat cu art. 212 alin. (1) lit. a) din Legea nr. 98/2016, actualizata.
Condiții referitoare la contract
Conform ADV1541911 din 30.07.2026.
Condiții de participare
Conform ADV1541911 din 30.07.2026.
Criterii de atribuire
Conform ADV1541911 din 30.07.2026.
Informații suplimentare
Conform ADV1541911 din 30.07.2026.
Detalii licitație
Buget estimat
Max: RON 15,137.69
Termen limită
01 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Bacău, Bacău
CPV
33196200-2 - Dispozitive pentru persoanele cu deficiențe
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.