Anunt Contract prestari servicii medicale cu 2 Medici de Familie Penitenciarul Giurgiu
Autoritate contractantă: PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA
„Anunt Contract prestari servicii medicale cu 2 Medici de Familie Penitenciarul Giurgiu” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru București, județul București, de către PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA. Bugetul estimat este Max: RON 91,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Anunt Contract prestari servicii medicale cu 2 Medici de Familie Penitenciarul Giurgiu
Condiții referitoare la contract
Anunt Contract prestari servicii medicale cu 2 Medici de Familie Penitenciarul Giurgiu
Condiții de participare
Anunt Contract prestari servicii medicale cu 2 Medici de Familie Penitenciarul Giurgiu
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
SPRAHOVA@ANP.GOV.RO
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 91,000.00
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (10 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 85141000-9 - Servicii furnizate de personalul medical
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546773
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.