Anvelope de vară pentru autoturism DACIA DOKKER=4 buc
Autoritate contractantă: MINISTERUL APĂRĂRII NAȚIONALE – UNITATEA MILITARĂ 02534 IAȘI
„Anvelope de vară pentru autoturism DACIA DOKKER=4 buc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Iași, județul Iași, de către MINISTERUL APĂRĂRII NAȚIONALE – UNITATEA MILITARĂ 02534 IAȘI. Bugetul estimat este Max: RON 1,680.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Inițiere achiziție furnizare anvelope de vara pentru autoturism Dacia Dokker, conform specificațiilor tehnice atașate la sectiunea ,,Caiet de sarcini".
Condiții referitoare la contract
- Termen de livrare: maximum 10 zile lucrătoare de la data comenzii.
- Transportul franco beneficiar.
- Termen de plată: 60 zile de la recepţionarea produselor, însoţite de factura emisă de către furnizor.
- Termen garanție minim 36 de luni.
Condiții de participare
Ofertantul trebuie să fie înscris în S.E.A.P. Atribuirea se va face prin intermediul Catalogului din S.E.A.P.
În termen de 2 zile lucrătoare de la primirea comunicării din partea autorității contractante că oferta sa a fost declarată câștigătoare, operatorul economic desemnat câștigător trebuie să-și publice în catalogul electronic oferta.
Dacă în termenul menționat de 2 zile lucrătoare operatorul economic nu își publică oferta în catalogul electronic S.E.A.P., oferta sa va fi respinsă și se va declara câștigător ofertantul aflat pe locul 2.
- Oferta se poate transmite la adresa de email a autorităţii contractante achizitii@smuis.ro până la data de 02.09.2026, ora 10:00.
Criterii de atribuire
Preţul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
- Deschiderea ofertelor: 02.09.2026 ora 10:00 la sediul autorităţii contractante – Biroul achiziții publice, evaluare, contractări, proiecte și derulări contracte. - Informaţii suplimentare: Eventualele clarificări se pot solicita pe adresa de e-mail achizitii@smuis.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,680.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 34351100-3 - Pneuri pentru autovehicule
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1545995
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.