APA MINERALA
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " PODUL INALT" AL JUDETULUI VASLUI
„APA MINERALA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Vaslui, județul Vaslui, de către INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " PODUL INALT" AL JUDETULUI VASLUI. Bugetul estimat este Max: RON 109.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
apa minerala garbogazoaza 78 litri /ambalata la pet de 2 litri
Condiții referitoare la contract
produsul va fi livrat la sediul autoritatii contractante , franco beneficiar.
Condiții de participare
LIVAREA SE VA FACE IN TERMEN DE 5 ZILE DE LA LANSAREA COMENZII FERME
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
OFERTELE SE VOR DEPUNE LA ADRESA DE EMAIL:achizitii@isuvs.igsu.ro, relatii suplimentare la telefon:0235/311212
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 109.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Vaslui, Vaslui
- CPV
- 15981200-0 - Apă minerală carbogazoasă
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546593
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.