APARAT AER CONDITIONAT 12000BTU racire si 13000 BTU incalzire PLUS SERVICII D MONTAJ
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA
„APARAT AER CONDITIONAT 12000BTU racire si 13000 BTU incalzire PLUS SERVICII D MONTAJ” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA. Bugetul estimat este Max: RON 5,900.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Unitatea Militara 02216 Cluj Napoca, realizează un studiu de piaţa în vederea achiziţionării a 2 (doua) aparate de aer conditionat de 12000BTU putere de racire si 13000BTu putere de incalzire, clasa energetica A++ cu kit de instalare si servicii de montaj.
Condiții referitoare la contract
Plata se va face cu ordin de plata, dupa recepţia bunurilor materiale/serviciilor, in termen de 30 zile, in cont de trezorerie.
Condiții de participare
Termen de inaintare a ofertelor 09.09.2026 orele 15:00. Oferta trebuie să cuprindă propunerea financiară și propunerea tehnica. Bunurile vor fi livrate la Unitatea Militara 02216 str. Traian Mosoiu nr. 29 localitatea Cluj-Napoca, jud. Cluj iar montajul se va executa la locatiile ulterior comunicate in garnizoana Cluj. Persoana de contact Ilișan 0744819486.
Criterii de atribuire
Pentru determinarea ofertei celei mai avatajoase, autoritatea contractanta aplică ca si criteriu de atribuire “Preţul cel mai scăzut fara TVA/pachet.
Informații suplimentare
Prezenta nu constituie un angajament ferm de cumparare. Achiziţia se va face în condiţiile în care există fonduri alocate și in cantitatile stabilite ulterior. Informatii suplimentare pot fi obţinute prin formularea unei solicitări la email achizitii02216@forter.ro. Ofertele pot fi înaintate prin email achizitii02216@forter.ro, Tel: 0264 450635 sau la registratura unității. Răspunsurile la solicitările de clarificări vor fi publicate printr-o versiune nouă a prezentului anunt.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,900.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (8 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 39717200-3 - Aparate de aer condiționat
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546285
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.