BizzLink
Se încarcă...

Articole inot

Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU

„Articole inot” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Cultură & Sport, pentru Sibiu, județul Sibiu, de către MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU. Bugetul estimat este Max: RON 70,971.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform document atasat.

Condiții referitoare la contract

Livrarea se va face la sediul autoritatii contractante. Oferta va contine OBLIGATORIU termenul de livrare efectiv la sediul autoritatii contractante. Produsele sa fie noi, sa corespunda cu specificatiile tehnice solicitate si sa fie livrate impreuna cu documente insotitoare: certificate de conformitate, avize de insotire, certificate de garantie. Plata se va face cu ordin de plata prin Trezorerie in termen de 30 zile de la receptia marfii.

Condiții de participare

Oferta se transmite pe adresa de e-mail achizitii@armyacademy.ro, in termenul impus si va include toate costurile platibile, inclusiv transportul.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut aplicat asupra ofertelor admisibile. În cazul în care se constată că două sau mai multe oferte se clasează pe primul loc cu prețuri egale, pentru departajarea acestora se va solicita o reofertare, cu o nouă propunere financiară.

Informații suplimentare

In continutul ofertei vor fi mentionate datele de identificare ale firmei si persoana de contact. Informatii suplimentare se pot obtine de la UM01512 din Sibiu, str. Revolutiei, nr. 3-5, telefon: 0269/433.332 (Structura Achizitii) sau pe e-mail: achizitii@armyacademy.ro.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 70,971.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Sibiu, Sibiu
CPV
37412300-2 - Echipament și accesorii pentru surfing și înot
Categorie
Cultură & Sport
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546553
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Cultură & Sport în Sibiu

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.