Ascensor persoane
Autoritate contractantă: DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA
„Ascensor persoane” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 5, județul București, de către DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA. Bugetul estimat este Max: RON 265,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
A se vedea documentul atașat.
Condiții referitoare la contract
A se vedea cerințele din fișierul atașat. Se va încheia un contract, se va constitui garanție de bună execuție în procent de 10% din valoarea contractului în lei fără TVA
Condiții de participare
Oferta va fi formulată conform cerințelor din prezentul anunț și fișierul atașat. Oferta trebuie să permită verificare îndeplinirii, pas cu pas, a tuturor cerințelor. Oferta va conține documente din care să rezulte îndeplinirea tuturor cerințelor solicitate, după caz.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
Oferta va fi transmisă autorității contractante pe adresa de e-mail: mihaela.artan@mai.gov.ro. Pentru informații suplimentare vă rugăm să vă adresați – DIRECȚIA ASIGURARE LOGISTICĂ INTEGRATĂ, persoană de contact Mihaela ARTAN la numărul de telefon 0761.324.070
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 265,000.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 42416100-6 - Ascensoare
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546271
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.