baie termoreglabila pentru intervalul de temperatura de la 5 la 100*C - 2 bucati
Autoritate contractantă: SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR
„baie termoreglabila pentru intervalul de temperatura de la 5 la 100*C - 2 bucati” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru județul Bihor, de către SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR. Bugetul estimat este Max: RON 5,933.88. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
baie termoreglabila pentru intervalul de temperatura de la 5 la 100*C - 2 bucati
Baie termostatată de laborator
Cerințe minime obligatorii
Caracteristică Cerință minimă
Tip Baie termostatată de laborator, fără agitare
Capacitate minimum 12 L
Domeniu temperatură de la temperatura ambiantă +5°C până la minimum 100°C
Precizie ±1°C sau mai bună
Material cuvă oțel inoxidabil sau echivalent
Dimensiuni utile aproximativ 330 × 300 × 130 mm
Dimensiuni exterioare aproximativ 360 × 330 × 300 mm
Putere încălzire aproximativ 800 W
Protecție minimum IP52 sau echivalent
Alimentare 220–240 V, 50/60 Hz sau echivalent compatibil
Reglare temperatură analogică sau digitală
Protecție supraîncălzire obligatorie
Protecție la lipsa lichidului obligatorie/recomandată în funcție de tehnologia echipamentului
Garanție și serviciu de mentenanță Garanția minim 24luni și serviciu de mentenanță pe perioada garanției
Baia trebuie să fie destinată încălzirii preparatelor termodelicate și menținerea temperaturii în domeniul solicitat.
Cuva trebuie să fie realizată din material rezistent la coroziune, adecvat utilizării în laborator farmaceutic.
Condiții referitoare la contract
FURNIZARE, INSTALARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE se va face la SPITAL,str.Corneliu Coposu nr.12 Farmacie in maxim 30 de zile de la comanda - transportul este asigurat de furnizor
Plata la 60 de zile de la receptia produsului; Termen de livrare 30 de zile de la emiterea comenzii; Garantie tehnica pentru produse de minim 24 luni;
Condiții de participare
Postarea in SICAP pana la data de 08.09.20269 ora 10:00 a produselor cu denumirea EXACTA : baie termoreglabila pentru intervalul de temperatura de la 5 la 100*C pentru Spitalul Judetean Bihor
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut - conform caietului de sarcini
Informații suplimentare
pentru informatii suplimentare numarul de telefon: 0749 058 106 (Bibart Cosmin)
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,933.88
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Bihor
- CPV
- 38000000-5 - Echipamente de laborator, optice și de precizie (cu excepția ochelarilor)
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546307
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.