BizzLink
Se încarcă...

Baterie pornire grup electrogen 12V – 2 buc

Autoritate contractantă: SPEEH HIDROELECTRICA SA

„Baterie pornire grup electrogen 12V – 2 buc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către SPEEH HIDROELECTRICA SA. Bugetul estimat este Max: RON 2,170.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Se doreste achizitia urmatoarelor produse :
Baterie pornire grup electrogen 12V – 2 buc

Condiții referitoare la contract

Locul livrarii: Depozitul UHE Targu Jiu, Str.Ciocarlau, nr.2A, Targu Jiu, judet Gorj.
Termen de livrare: maxim 30 zile de la primirea comenzii semnate din partea achizitorului.
Plata: prin virament cu OP, in termen de 30 zile de la receptie.
În cazul în care Furnizorul nu-şi îndeplinește obligaţiile asumate , Achizitorul are dreptul de a calcula, sub formă de penalităţi, o cotă procentuală de 0,05% pe zi de întârziere calculată la valoarea obligației neîndeplinite până la îndeplinirea efectivă a obligațiilor, dar nu mai mult decât această valoare.
Furnizorul se obliga sa ridice acumulatorii uzati conform HG 1132/2008

Condiții de participare

Valabilitatea ofertei: 90 de zile. Oferta semnata si stampilata, va fi transmisa pana la data de 07.09.2026, ora 11:00 prin fax la nr. 0253 218 670 sau pe e-mail: bogdan.poenaru@hidroelectrica.ro.
Oferta financiara va cuprinde tarifele de pret unitar/total, pretul ofertei va fi prezentat in lei fara TVA. Transport inclus in pret. De asemenea, se vor atasa la oferta: Fisa tehnica/de descriere/prezentare a produselor. Se va mentiona garantia produselor - minim 24 luni de la livrare.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut selectat dintre ofertele ce intrunesc toate conditiile enuntate in prezentul anunt.

Informații suplimentare

Fiind o prospectare de piata achizitorul are deplina libertate de a selecta oferta castigatoare fara a fi obligat sa anunte acest lucru celorlalti participanti la procedura. In acest caz nu sunt aplicabile prevederile privind rezolvarea contestatiilor de catre CNSC, achizitia directa nefiind o procedura propriu-zisa. Informatii - Birou Achizitii, tel. 0253 207 219/ 0762 675 522.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 2,170.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
31440000-2 - Baterii
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546767
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.