baterii AA/AAA
Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI
„baterii AA/AAA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 460.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Baterie R 6 (AA) _ 120 bucati _ pret unitar estimat 3 lei
Baterie R 3 (AAA) _ 20 bucati _ pret unitar estimat 5 lei
Condiții referitoare la contract
plata se efectueaza la 30 de zile de la emiterea facturi, cu op
Condiții de participare
Ofertele sa nu depaseasca valoarea estimata a achizitiei.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Relatii suplimentare la nr 0722167044, ofertele dvs. sa fie trimise pe adresa Lnicolici@mapn.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 460.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 31411000-0 - Baterii alcaline
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546046
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.