BENZI TRANSPORTOARE
Autoritate contractantă: Apavital SA Iasi
„BENZI TRANSPORTOARE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Iași, județul Iași, de către Apavital SA Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 20,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
FURNIZARE BENZI TRANSPORTOARE
Condiții referitoare la contract
Ofertarea va fi integrala, pentru toate produsele si cantitatile precizate in anunt.
• Ofertantii vor oferta doar produsele cerute, nu echivalente! (produse de origine )
Condiții de participare
Operatorii economici din piata de profil care nu avut antecedente in ceea ce priveste calitatea produselor ofertate si/sau au onorat comenzile anterioare in termenele stabilite prin achizitie.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut in conditiile respectarii cerințelor din prezentul anunț
Informații suplimentare
Oferta va fi postata pe SICAP in sectiunea catalog electronic pana la data si ora din anunt, sub denumirea exacta: "BANDA TRANSPORTOARE"; totodata o imagine cu postarea din SICAP (print screen) va fi trimisa pe mail la adresa valentin.burlui@apavital.ro pina la aceeasi data limita. Mailul va contine datele de identificare ale firmei ofertante, inclusiv CUI. Informatii privind ofertantul căruia i-a fost atribuita achizitia vor fi disponibile in SICAP secţiunea Cumparari Directe.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 20,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 42996900-3 - Echipament de prelucrare a nămolului
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546000
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Instalații & Reparații în Iași
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.