BizzLink
Se încarcă...

BRANȘAMENT ȘI RACORD APĂ SPITAL

Autoritate contractantă: SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS

„BRANȘAMENT ȘI RACORD APĂ SPITAL” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Orș. Târgu Frumos, județul Iași, de către SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS. Bugetul estimat este Max: RON 28,925.62. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform caiet de sarcini atasat

Condiții referitoare la contract

Conform caiet de sarcini atasat

Condiții de participare

Conform caiet de sarcini atasat

Criterii de atribuire

achizitie directa Sicap

Informații suplimentare

Ofertele se transmit pe email la achizitiisptgfrumos@yahoo.com pana la 02.09.2026 ora 16,00

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 28,925.62
Termen limită
02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Orș. Târgu Frumos, Iași
CPV
45332000-3 - Lucrări de instalații de apă și canalizare și de conducte de evacuare
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546052
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.