BUNURI MATERIALE DE REPARATII
Autoritate contractantă: UM 02210 Bucuresti
„BUNURI MATERIALE DE REPARATII” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către UM 02210 Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 58,242.23. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare bunuri materiale necesare lucrarilor de reparatie a sistemului electric si inlocuire a sistemului de incalzire, conform necesarului si specificatiilor din atasament incepand cu data de 14.09.2026, dar nu mai tarziu de 18.09.2026
Condiții referitoare la contract
Oferta va fi însoțită de fotografii ale produselor precum și o fișă de date ale acestora, certificat de calitate. Se vor respecta intocmai specificatiile cerute pentru fiecare produs. Se va mentiona marca sau producatorul pentru fiecare produs. Pretul ofertat va contine toate taxele, transportul la beneficiar in Bucuresti, etc. Livrarea se va face la adresa mentionata urmatoare -Str. Antiaeriana, nr. 12, sector 5 . Produsele vor fi insotite de documente justificative ( factura fiscala , certificat de calitate, certificate de garantie, declaratie de conformitate, alte documente.) Produsele trebuie sa fie ambalate în ambalajul producătorului, iar cele care nu vor corespunde cerintelor din solicitarea de pret vor fi returnate, iar costul returnarii va fi suportat de dvs.
Condiții de participare
Operatorul economic desemnat castigator trebuie sa prezinte documente care sa ateste calitatea produselor. Livrarea se va face din stoc incepand cu data de 14.09.2026 dar nu mai tarziu de 18.09.2026, interval orar: 08:00-15:00.
Criterii de atribuire
Atribuirea se va face pe întreg lotul, conform criteriului de atribuire, pretul cel mai scazut, pentru ofertele care indeplinesc toate cerintele tehnice si se incadreaza in estimarea autoritatii contractante. Autoritatea contractantă nu dispune de fonduri pentru suplimentarea acestora.
Conform art 187, alin(3) lit(a din legea 98/2016, pentru ofertele care indeplinesc toate cerintele tehnice si se incadreaza in estimarea autoritatii contractante. Autoritatea contractantă nu dispune de fonduri pentru suplimentarea acestora.
Informații suplimentare
Ofetele care nu contin documentele si detaliile de la conditiile referitoare la contract nu vor intra in evaluare.
Operatorii economici interesati vor transmite ofertele de pret la adresa de email achizitii_02210@yahoo.com pana la termenul stabilit.
Oferta va fi însoțită de o declarație de consimțământ privind prelucrarea datelor cu caracter personal prin care se exprimă acordul cu privire la utilizarea și prelucrarea datelor cu caracter personal de către UM 02210 București, respectând prevederile REGULAMENTULUI (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date, pus în aplicare națională prin Legea nr. 190/2018 cu completările și modificările ulterioare. Neprezentarea acestei declaratii, se considera acordul tacit al operatorului economic cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 58,242.23
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 44163000-0 - Țevi și racorduri
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546537
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Renovări & Construcții în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.