Bunuri materiale - Laminator si Aspirator pentru toner
Autoritate contractantă: DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA
„Bunuri materiale - Laminator si Aspirator pentru toner” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 5, județul București, de către DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA. Bugetul estimat este Max: RON 3,860.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Bunuri materiale:
- Laminator (folie plic) - 1 buc.
- Aspirator pentru toner - 1 buc -
conform Specificatiilor tehnice atasate.
Termen livrare - 10 zile de la primirea Comenzii.
Condiții referitoare la contract
Se va incheia o Comanda ferma. Operatorul economic castigator, are obligatia sa aiba sau sa isi deschida cont la Trezoreria statului, in conformitate cu prevederile Ordinului M.F.P. nr. 1235/2003.
Plata se va efectua în maxim 30 de zile de la recepţie şi primirea facturii, prin ordin de plată, în conformitate cu prevederile art. 6, alin. (1) din Legea nr. 72/2013 privind măsurile pentru combaterea întârzierii în executarea obligaţiilor de plată a unor sume de bani rezultând din contracte încheiate între profesionişti şi între aceştia şi autorităţi contractante, cu modificările și completările ulterioare.
Condiții de participare
Conform Specificatiilor tehnice atasate.
Perioada de valabilitate a ofertei sa fie de 30 zile, având caracter ferm si obligatoriu din punct de vedere al continutului pe toata perioada.
Preţul va fi exprimat în lei, fără TVA, cu maximum 2 zecimale.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Oferta va fi trimisa pe e-mail: marta.pantaze@mai.gov.ro. Alte informaţii pot fi obtinute la adresa de e-mail: marta.pantaze@mai.gov.ro sau la telefon +40 213037080, int. 30153, persoană de contact Marta Pantaze.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,860.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 30190000-7 - Diverse mașini, echipamente și accesorii de birou
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546159
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.