BizzLink
Se încarcă...

Butelie de argon cu reductor

Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti

„Butelie de argon cu reductor” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 694.22. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

conform specificatiilor tehnice

Condiții referitoare la contract

plata in cont de trezorerie in termen de 30 de zile de la primirea facturii fiscale

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Ofertele se transmit la adresa de e-mail raluca.ferhat@achizitii.unibuc.ro va rog sa mentionati numarul ADV in titlul mail-ului

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 694.22
Termen limită
09 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
24111200-7 - Gaze rare
Categorie
Altele
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546422
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.