BizzLink
Se încarcă...

cablu ftp

Autoritate contractantă: PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU

„cablu ftp” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Ploiești, județul Prahova, de către PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU. Bugetul estimat este Max: RON 1,320.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 01 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

se doreste achizitia urmtoarelor produse : cabli ftp cat5e - 1 rola ; cablu ftp cat5e cu sufa - 1 rola . produsele vor respecta fisa tehnica atasata.

Condiții referitoare la contract

livrare gratis

Condiții de participare

orice operator economic autorizat

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut / pachet , respectand fisa tehnica atasata.

Informații suplimentare

ofertele se vor depune la adresa : achizitii.ptargsor@anp.gov.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,320.00
Termen limită
01 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Ploiești, Prahova
CPV
44320000-9 - Cabluri și produse conexe
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546003
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Renovări & Construcții în Ploiești

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.