Cablu FTP CAT5E cu sufa si UTP CAT5E
Autoritate contractantă: Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi
„Cablu FTP CAT5E cu sufa si UTP CAT5E” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Iași, județul Iași, de către Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 3,200.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Se doreste achizitia urmatoarelor produse:
1. Cablu FTP CAT5E cu sufa, role 305m - 3 role;
2. Cablu UTP CAT5E, role 305m - 2 role.
Condiții referitoare la contract
Plata sa va face cu ordin de plata, în termen de 30 de zile de la recepţie; pentru aceasta furnizorul trebuie să aibă cont deschis la Trezoreria Statului, Garantie conform legislatiei in vigoare. Termen de livrare maxim 2-4 zile calendaristice de la data achizitiei
Condiții de participare
Oferta tehnica si oferta financiara se vor trimite la adresa de e-mail achizitii.piasi@anp.gov.ro pana la data limita de depunere a ofertelor, respectiv 07.09.2026 ora 12:00. Ulterior, achizitia directa se va derula in SEAP numai cu ofertantul declarat castigator, a carui oferta va corespunde cerintelor tehnice si va avea pretul cel mai scazut.
Criterii de atribuire
Evaluarea ofertei se va face pe baza criteriului “PREŢUL CEL MAI SCĂZUT” , adjudecându-se în favoarea ofertantului care respectă condiţiile tehnice solicitate. În cazul în care, propunerea ofertantului nu corespunde cerinţelor tehnice sau economice ale autorităţii contractante, aceasta din urma îşi rezervă dreptul de a respinge oferta ca neconforma. NU se va depasi valoarea estimata a achizitiei.
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine la adresa de e-mail: achizitii.piasi@anp.gov.ro. Produsele vor respecta orice reglementari in vigoare privind producţia, comercializarea si utilizarea.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,200.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 32421000-0 - Cabluri de rețea
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546768
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.