CARTI – august 2026
Autoritate contractantă: ORAS TECHIRGHIOL
„CARTI – august 2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Orș. Techirghiol, județul Constanța, de către ORAS TECHIRGHIOL. Bugetul estimat este Max: RON 3,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Se solicita furnizarea la sediul autoritatii contractante a tuturor cartilor din LISTA CARTI - AUGUST 2026, atasata prezentului anunt
Condiții referitoare la contract
Nu se va incheia un contract dar achizitia se va finaliza prin Catalogul Electronic SEAP, cu ofertantul/ofertantii declarati castigatori in baza ofertelor transmise detaliat pe mailul achizitii@primariatechirghiol.ro , pana la data de 04.09.2026, ora 10:00 ce vor fi postate in Catalogul Electronic SEAP ulterior, in baza unei comunicari privind selectia furnizorului/furnizorilor.
Condiții de participare
Ofertele pot fi depuse de orice editura sau librarie care are cont SEAP
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut per pachet carti ofertate. Daca nu se pot oferta toate titlurile autoritatea contractanta isi rezerva dreptul de a declara mai multi castigatori, in functie de preturile individuale ofertate.
Informații suplimentare
Ofertele se vor depune OBLIGATORIU in ordinea din Lista de carti atasata, in lei fara TVA si in formatul solicitat. Daca exista nelamuriri vis-à-vis de ofertare se vor solicita clarificari.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,000.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Orș. Techirghiol, Constanța
- CPV
- 22110000-4 - Cărți tipărite
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546065
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.