Carucior platforma pliabil
Autoritate contractantă: SPEEH HIDROELECTRICA SA
„Carucior platforma pliabil” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către SPEEH HIDROELECTRICA SA. Bugetul estimat este Max: RON 511.79. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare Carucior platforma pliabil -1 buc., în conformitate cu cerinţele prevăzute în conţinutul specificaţiilor tehnice. Produsele vor fi livrate la Hidroelectrica SH Cluj, str.Taberei nr.1,Cluj Napoca, jud.Cluj , fara costuri suplimentare de trasnport suportate de catre achizitor.Termenul de garantie va fi de minim 12 de luni de la data livrarii/receptiei. Termen de livrare maxim 15 zile de la data transmiterii comenzii.
Condiții referitoare la contract
Pret ferm în lei. La livrare, produsele vor fi însoţite de documentele prevăzute în specificaţiile tehnice ataşate. Termenul de furnizare a produselor este de maxim 15 zile de la data transmiterii comenzii. Plata: prin virament bancar cu OP în max. 30 zile de la data emiterii facturii de către furnizor, în conformitate cu cerinţele specificaţiilor tehnice. Formularul de oferta in format editabil (Word) se va transmite la solicitare pe email.
Condiții de participare
Valabilitatea ofertei: 45 de zile. Oferta semnată şi ştampilată conţinând propunerea tehnică şi financiară va fi transmisă prin fax la nr.0264/427797 sau pe e-mail: bianca.sabo@hidroelectrica.ro
Criterii de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Informații suplimentare
Fiind o prospectare de piata achizitorul are deplina libertate de a selecta oferta castigatoare fara a fi obligat sa anunte acest lucru celorlalti participanti la procedura. In acest caz nu sunt aplicabile prevederile privind rezolvarea contestatiilor de catre CNSC, achizitia directa nefiind o procedura propriu-zisa. Informatii - Birou Achizitii, tel. 0264-207850.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 511.79
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 42418900-8 - Utilaje de încărcare sau de manipulare
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546107
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.