BizzLink
Se încarcă...

Caut servicii de reparațiiinstalatii electrice

„Caut servicii de reparațiiinstalatii electrice” este o cerere de oferte publicată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Pitești, județul Argeș. Bugetul estimat este RON 9,500.00 - RON 10,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Companiile și profesioniștii verificați pot depune oferte gratuit pe BizzLink.

Detalii licitație

Buget estimat
RON 9,500.00 - RON 10,000.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Pitești, Argeș
Oferte primite
0
Categorie
Instalații & Reparații
Monedă
RON

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Instalații & Reparații în Pitești

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.