Acasă › Licitații › Renovări & Construcții › Pitești › Cazigravealaut servicii de renovare
Cazigravealaut servicii de renovare
„Cazigravealaut servicii de renovare” este o cerere de oferte publicată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Pitești, județul Argeș. Bugetul estimat este RON 7,500.00 - RON 8,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 06 septembrie 2026. Companiile și profesioniștii verificați pot depune oferte gratuit pe BizzLink.
Detalii licitație
Buget estimat RON 7,500.00 - RON 8,000.00
Termen limită 06 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație Pitești, Argeș
Oferte primite 0
Categorie Renovări & Construcții
Monedă RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026