BizzLink
Se încarcă...

Centrală telefonică cu terminale telefonice pentru Curtea de Apel Suceava

Autoritate contractantă: CURTEA DE APEL SUCEAVA

„Centrală telefonică cu terminale telefonice pentru Curtea de Apel Suceava” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Suceava, județul Suceava, de către CURTEA DE APEL SUCEAVA. Bugetul estimat este Max: RON 99,173.55. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Centrală telefonică cu terminale telefonice pentru Curtea de Apel Suceava - 1 bucată

Condiții referitoare la contract

Prețul ofertei este ferm în lei. Perioada de valabilitate a ofertei este de 60 de zile de la termenul limită de depunere a ofertei. Plata facturii se va face în termen de 30 de zile de la emiterea facturii si înregistrarea acesteia la sediul achizitorului. Termenul de execuție (livrare, montaj, configurarea și punerea în funcțiune) este de 90 de zile calendaristice de la data semnării contractului.

Condiții de participare

Achiziția directă se realizează în conformitate cu prevederile Legii nr.98/2016 și a HG 395/2016.

Criterii de atribuire

Oferta care va avea prețul cel mai scăzut și corespunde cu specificațiile tehnice va fi declarată câștigătoare.

Informații suplimentare

Ofeta semnata și ștampilată va trimisă pe e-mail pe adresa benone.ilas@just.ro până la data de 04.09.2026 ora 12. Solicitare de ofertă este postată și pe portalul instanțelor de judecată www.portal.just.ro/Curte de Apel Suceava.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 99,173.55
Termen limită
04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Suceava, Suceava
CPV
32551200-2 - Centrale telefonice
Categorie
IT & Software
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546274
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

IT & Software în Suceava

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.