Ciment
Autoritate contractantă: Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi
„Ciment” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Iași, județul Iași, de către Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 3,848.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 01 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Se are in vedere achizitia de ciment conform detaliilor din documentul atasat - Centralizator-caracteristici materiale.pdf
Condiții referitoare la contract
Plata sa va face cu ordin de plata, în termen de 30 de zile de la recepţie; pentru aceasta furnizorul trebuie să aibă cont deschis la Trezoreria Statului, Garantie conform legislatiei in vigoare. Termen de livrare 3-5 zile calendaristice de la data achizitie.
Condiții de participare
Oferta tehnica si oferta financiara se vor trimite la adresa de e-mail achizitii.piasi@anp.gov.ro pana la data limita de depunere a ofertelor, respectiv 01.09.2026 ora 11:00. Ulterior, achizitia directa se va derula in SEAP numai cu ofertantul declarat castigator, a carui oferta va corespunde cerintelor tehnice si va avea pretul cel mai scazut.
Criterii de atribuire
Evaluarea ofertei se va face pe baza criteriului “PREŢUL CEL MAI SCĂZUT” , adjudecându-se în favoarea ofertantului care respectă condiţiile tehnice solicitate. În cazul în care, propunerea ofertantului nu corespunde cerinţelor tehnice sau economice ale autorităţii contractante, aceasta din urma îşi rezervă dreptul de a respinge oferta ca neconforma. NU se va depasi valoarea estimata a achizitiei.
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine la adresa de e-mail: achizitii.piasi@anp.gov.ro. Produsele vor respecta orice reglementari in vigoare privind producţia, comercializarea si utilizarea.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,848.00
- Termen limită
- 01 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 44111200-3 - Ciment
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546044
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Renovări & Construcții în Iași
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.